INC ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER ANONİM ŞİRKETİ

INC Endüstriyel Ürünler Anonim Şirketi ; Sektörde kendini kanıtlamış deneyimli kadrosu ile, çözüm üretmekte başarılı ve konusunda uzman firmaların bayilik ve temsilciliklerini sizler için kullanarak, Proses Ölçü ve Kontrol alanındaki tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde; Ürün Seçimi, Satış, Satış sonrası Servis, Montaj ve Devreye Alma hizmetlerini sunmaktadır.

Firmamız Ankara, İstanbul, İzmir ve Adana bölgelerinde aktif satış ve mühendislik hizmetleri ile Proses Kontrol ve Enstrümantasyonu alanında Lider firmalarından biri olmayı hedeflemiştir.

Dünya çapında tanınan ve tercih edilen ABB INSTRUMENTATION, PR ELECTRONICS, FIREYE, FORNEY, FLOWLINE, PANAM ENGINEERS, NUOVAFIMA, INTRA AUTOMATION, PRO-M-TEC, DELTA KAMERA, TERCOM firmalarının Türkiye Temsilcisi olarak sizlere Debi, Seviye, Basınç, Sıcaklık, Analiz, Yoğunluk, Kalibrasyon gibi konularda hizmet vermek ve ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Güvenilirliğimizden ödün vermeden Siz Değerli müşterilerimize hizmet sunmanın onurunu ve gurunu taşımaktayız.